KONST / Litografier / Färglitografi 12983353
nr 1298 3353
John Salt
(f. 1937), Storbritannien
Färglitografi, Skrotbilar. Signerad, numrerad 34/150, oramat löst blad, bladets mått: 70x50 cm
John Salt, bildkonstnär född 1937 i Birmingham, Storbritannien.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 16 december 2019
kl 19:36:27
15/12 22:25:20